koparka kryptowalut cv

Koparka Kryptowalut – Twój Najlepszy Pracownik…

Jeśli prowadzisz biznes, albo myślisz o jego założeniu, to prędzej czy później staniesz przed koniecznością zatrudnienia pracownika.

Pracownik będzie dla Twojej firmy dużą inwestycją generującą koszty już na etapie rekrutacji. Oprócz kosztów początkowych staniesz przed wyzwaniem utrzymania pewnego minimalnego poziomu zamówień napływających od strony Twoich klientów, które będą musiały sfinansować pensję Twojego nowego pracownika, wraz z podatkami, urlopem, chorobowym, wyposażeniem stanowiska pracy czy ponoszeniem zwiększonych kosztów biura. Oczywiście zatrudnisz pracownika po to, żeby generować wyższy zysk i przekazać mu przynajmniej część swoich obowiązków.

Pracownik w firmie vs. Koparka Kryptowalut

Porównywanie maszyny jaką jest koparka kryptowalut, do człowieka, który będzie dla Ciebie pracował na pierwszy rzut oka może wydawać się dziwne i „nieludzkie”, ale jeśli jesteś przedsiębiorcą to dobrze wiesz, że w biznesie liczy się szybkość zwrotu z inwestycji, oraz zyskowność przedsiębranego działania.

Można śmiało założyć, że zatrudnienie jednego pracownika z uwzględnieniem kosztów rekrutacji, badań lekarskich, wyposażenia stanowiska, czasu, który na to poświęcasz, zwiększonej powierzchni biurowej i czasu jaki jest potrzebny na wdrożenie pracownika w ciągu pierwszych 2 miesięcy jego pracy wyniesie między 10 a 20 tysięcy złotych.

Załóżmy, że dokładnie te same pieniądze przeznaczasz na koparkę do kryptowalut. Z jakimi wyzwaniami się spotkasz? Na czym możesz zyskać? Zapoznaj się z poniższą tabelą w której porównujemy korzyści i obowiązki wynikające z zainwestowanie w jedną lub drugą opcję.

 

Zdarzenia Pracownik Koparka Kryptowalut
Czas pracy 8-10h na dobę 5 dni w tygodniu, bez świąt 24h na dobę 7 dni w tygodniu, nawet w święta
Zobowiązania wynikające z kodeksu pracy mnóstwo obowiązków dla pracodawcy nie dotyczy
Urlop – Czas 26 dni w roku nie dotyczy
Urlop – Wynagrodzenie koszt, który pokrywa pracodawca nie dotyczy
Zwolnienie chorobowe koszt, który pokrywa pracodawca nie dotyczy
Badania lekarskie wstępne i okresowe koszt, który pokrywa pracodawca  nie dotyczy
Szkolenie BHP koszt, który pokrywa pracodawca nie dotyczy
Zobowiązania wynikające z kodeksu pracy mnóstwo obowiązków dla pracodawcy nie dotyczy
Konieczność zapewnienia wyższego poziomu sprzedaży trzeba stale generować większą sprzedaż, żeby zatrudnianie było opłacalne nie dotyczy
Konieczność ciągłego wydawania poleceń tak nie dotyczy
Konieczność prowadzenia dokumentacji pracowniczej oraz jej wieloletniego przechowywania tak nie dotyczy
Konieczność nadzorowania pracy i jej efektów tak automatyczne powiadomienia w przypadku przerwania pracy
Szkolenie / przyuczenie koszt, który pokrywa pracodawca wymaga jednorazowego, krótkiego przeszkolenia
Stała pensja tak – niezależnie od koniunktury tylko koszt energii elektrycznej
Słabsza koniunktura na rynku pracodawca musi płacić pensję, lub rozważyć zwolnienie oraz ewentualną ponowną rekrutację i koszty tych działań Wydobywanie jest opłacalne jeżeli koszt energii elektrycznej jest niższy niż wartość wydobytej kryptowaluty.

W razie potrzeby można przestawić komputer obliczeniowy na wydobycie innej kryptowaluty.

Minimalny stały koszt utrzymania jednomiesięczna pensja tylko koszt energii elektrycznej
Możliwość zawieszenia działalności brak można zawiesić
Dochód pasywny brak W momencie kiedy zakup koparki się zwróci generuje ona dochód pasywny.

Przetrzymywanie kryptowalut w celu późniejszego ich sprzedania również może generować dochód pasywny wynikający ze wzrostu wartości tych kryptowalut.

Możliwy wzrost zysków w przyszłości tylko przy zatrudnieniu przedstawiciela handlowego Jeśli przetrzymasz wydobyte kryptowaluty na dłużej, to jest prawdopodobne, że ich ceny wzrosną.

 

Oczywiście przykład z porównaniem człowieka do maszyny jest poglądowy. Jasne jest, że mając na uwadze rozwój swojej firmy w natłoku napływających zamówień postawisz na zatrudnienie pracownika, bo koparka kryptowalut przecież nie obsłuży Twoich klientów.

W tym wpisie chcieliśmy pokazać ciekawą perspektywę zarobkową, która na przestrzeni kolejnych kilku lat prawdopodobnie wiele osób uczyni milionerami – będą wśród nich osoby, które już dziś dostrzegają potencjał w branży kryptowalut i gotowi są zerwać z dotychczasowymi schematami prowadzenia zyskownej działalności biznesowej.

Zerwanie ze schematem „Muszę zatrudniać pracowników, żeby budować firmę i generować większe zyski” jest ciekawą perspektywą – jeśli odważnie podejdziesz do tematu i poważnie zastanowisz się nad zatrudnieniem koparki kryptowalut, żeby pracowała dla Ciebie, to kolejne lata mogą należeć do Ciebie.

Jest jeszcze jeden ważny argument – możesz swobodnie rozwijać swój biznes posiadając wiele koparek kryptowalut, ponieważ one nie angażują Twojego czasu. Taka strategia dywersyfikacji może pomóc Ci zabezpieczyć środki finansowe na przyszłość i na wypadek, gdyby Twój obecny biznes w przyszłości natrafił na rynkowe trudności czy zmianę koniunktury.

Tak wyglądałoby CV kryptokoparki, gdyby chciała aplikować do Twojej firmy…

koparka kryptowalut najlepszy pracownik

 

Sprawdź nasze najnowsze produkty!

Promocja - 80%
497,00  97,00 
Promocja - 75%
Brak w magazynie
Promocja - 88%
1 997,00  249,00 
Promocja - 62%

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *