Jak w Przeciągu Kilku Miesięcy Zostać Milionerem Kupując Zalednie Kilka Kryptowalut

Drogi Czytelniku,

Nazywam się Michał Mielniczuk. Od wielu lat zajmuję się biznesem. Od 3 lat programami partnerskimi. A od ponad roku również kryptowalutami.

Zarabiam zarówno na kopaniu kryptowalut jak i na kupowaniu ich i sprzedaży z dużym zyskiem.

Z góry zaznaczam, że nie jestem zawodowym traderem, expertem, czy też wyjadaczem w temacie kryptowalut. Po prostu na nich zarabiam.....bardzo, bardzo dobre pieniądze.

Dzięki moim sygnałom podanym w 2017 roku wiele osób zarobiło grube pieniądze, tylko i wyłącznie kupując i sprzedając wskazane przeze mnie kryptowaluty - bez uczenia się tradingu, ślęczenia przed komputerem kilkanaście godzin na dobę, bez obserwowania i analizowania rynków itp. Wybranej grupie osób podałem moje typy na 2017 rok, które....... ale o tym za chwilę.

Zanim przejdziemy dalej, powiem Ci, że kryptowaluty to nieunikniona przyszłość, która obecnie jest na początku swojego rozwoju, jak niegdyś lotnictwo, motoryzacja, komputery, internet, smartfony i wiele innych rewolucyjnych wynalazków, które diametralnie zmieniły nasze życie. A ten początek, to wielka szansa, również dla Ciebie.

Czy Można Zostać Milionerem w Rok?

Być może słyszałeś historie różnych ludzi, którzy na początku rozwoju Bitcoina - pierwszej kryptowaluty - wykopywali nawet kilkaset sztuk Bitcoina dziennie. Lub o osbach, które zainwestowały w Bitcoina dosłownie kilka dolarów.

Dzisiaj niektórzy z nich są milionerami i nie muszą już pracować do końca życia.

Dzisiaj historia się powtarza. Możesz również zainwestować w kilka krytowalut i zarobić kilka, lub nawet kilkanaście milionów złotych w bardzo krótkim czasie. Być może przegapiłeś moment w którym mogłeś zarobić na Bitcoinie, ale dzisiaj masz szansę to nadrobić.

Być może mówiłes sobie...gdybym wtedy wiedział.... Dzisiaj wiesz. Pytanie - co z tym zrobisz?

Kupił Nowe Lamborghini za $115

Jak to możliwe? To jedna z wielu historii Bitcoinowych milionerów. Kupił Bitcoiny w cenie $2,52 w sumie za $115 w 2011, by potem kupić za nie nowe Lamborghini.

Takich przykładów jest więcej.

Pieniądze od babci zainwestował w kryptowalutę. Dziś ten nastolatek jest milionerem

Erik Finman w 2011 r. otrzymał od babci 1 tys. dolarów. Pieniądze wydał na bitcoiny i zrobił na tym świetny interes. Przy okazji wygrał zakład z rodzicami.

W 2011 r., gdy miał 12 lat, dostał od babci 1 tys. dolarów. Kupił za nie bitcoiny. Wartość jednego wynosiła wówczas 12 dolarów. Obecnie nastolatek posiada 403 bitcoiny, licząc po cenie z 19.11.2017 ich wartość to 11.275.940 PLN. Tak ponad 11 mln złotych!

Dałbyś radę przeżyć za to do końca życia? ;)

Zapomniał o kupionych Bitcoinach. Teraz jest milionerem

Christopher Koch z Oslo za namową dziewczyny kupił Bitcoiny za 27 dolarów w 2009 roku. Zapomniał o nich na jakiś czas. W kwietniu 2017 roku zalogował się na swój portfel i przeżył szok. Za zysk kupił sobie luksusowe mieszkanie w jednej z najdroższych dzielnic w Oslo.

Takich historii jest więcej...

Takich historii jest mnóstwo. Zarówno o tych, którzy kupili mniej lub bardziej świadomie, i o wielu górnikach, którzy kopali i trzymali Bitcoiny. O wielu z nich nie usłyszymy, bo chcieli pozostać anonimowi.

Dzisaj możesz zrobić to samo kopiąc czy kupując kryptowaluty alternatywne. Możesz w przeciągu roku - dwóch lat zostać milionerem działając w sposób zaplanowany i bardzo świadomy.

Jak? Na kupnie i sprzedaży altcoinów....

Czyli kryptowalut, które powstały "na wzór" Bitcoina. Dzisiaj ich cena jest niska, a perspektywy wzrostów bardzo obiecujące. Możesz oczywiście kupić też Bitcoiny, ale zyski mogą się okazać nie tak spektakularne jak na altcoinach. Oczywiście, Bitcoin, również w dalszym ciągu jest niedoszacowany, i przed nami jeszcze bardzo duże wzrosty :)

Wróćmy do myśli, którą rozpocząłem wcześniej. Moje typy z 2017 roku. Za chwilę pokażę Ci tabelkę z kilkoma kryptowalutami, o których informowałem wybraną grupę osób. W tabelce umieściłem cenę, przy której dawałem infomację, jak i cenę z ostatnich dwóch miesięcy, by pokazać Ci ile zarobiły osoby, które mi zaufały. W tabelce pokazuję również dla przykładu przychód przy inwestycji w daną kryptowalutę 100zł, oraz 1000zł

Oto tabelka.

Zobacz Jak Zarobiły w 2017 Roku Osoby Które mi Zaufały...

Oto obiecana tabelka. Kolumna zakup mówi o cenie, przy której informowałem moją grupę. Sprzedaż - to cena z grudnia / stycznia. 2 ostatnie kolumny pokazują ile można było zarobić z inwestycji 100zł i 1000zł.

Sam możesz sprawdzić te dane. Wystarczy, że wejdziesz na dowolną giełdę i sprawdzisz historyczne ceny tych kryptowalut,

Osoba która zainwestowała w sumie 1000zł we wszystkie moje typy (nie licząc BTC) wypłaciła sobie ponad 54 tys zł. Ktoś kto zainwestował łącznie 10.000zł (po 1000zł w każdą) zarobił ponad 540.000zł - pół miliona złotych!!!!!!!!!!!!!!

Rozumiesz to?

Pół miliona złotych tylko dzięki wykorzystaniu informacji.

Osoby, które zainwestowały więciej zarobiły jeszcze więcej.

Część osób nadal trzyma zakupione kryptowaluty, czekając na kolejne wzrosty. Tak. To nie koniec. Nawet w przypadku powyższych kryptowalut, inwestując w nie dzisiaj, również możesz zarobić krocie.

Oczywiście. Zarówno w roku 2017 podkreślałem, że nie daję gwarancji na tą wiedzą, i nie daję gwarancji teraz. Te waluty mogą wzrosnąć, ale można również na nich stracić. Takie ryzyko istniało również wtedy.

Ale, kto zaryzykował - ten zarobił mnóstwo kasy.

A może jest coś jeszcze fajniejszego?

Powyższa lista to nie wszystko. Mam w zanadrzu coś jeszcze. Kilka perełek, w zasadzie nawet kilkadziesiąt pozycji, które wg mnie dadzą kilka, kilkanaście lub nawet kilkadziesiąc tysięcy procent zysku.

Oto Co Mam Dla Ciebie

Przygotowałem krótki, ale bardzo konkretny i treściwy kurs, w którym pokazuję Ci na jakie KONIE postawiłem w 2018 roku.

W kursie pokazuję dokładnie w co zainwestowałem, co moim zdaniem przyniesie bardzo wysokoprocentowe zyski w 2018 roku. Są to kryptowaluty z bardzo dużym potencjałem, przed którymi rysują się mega wzrosty.

Ja już zainwestowałem. Co Ty zrobisz z tą wiedzą - to Twoja sprawa. Pamiętaj, że ja nie daję Ci gwarancji na tą listę. Kryptowaluty to inwestycja wysokiego ryzyka.

Jak wygląda mój kurs?

Lista Kryptowalut Long Term na 2018 rok wg Michała

  • Lista moich koni wyścigowych
  • Podstawy poruszania się po giełdach - lekcja dla początkujących

Kurs jest bardzo krótki, ale bardzo konkretny

W kursie nie zanudzam Cię szczegółowymi analizami. Dostajesz ode mnie krótką i bardzo konkretną instrukcję co kupić - z podpowiedzią - gdzie kupić.

Ten kurs pomoże Ci zarobić na dopiero powstającej branży bez specjalnej wiedzy

Zamiast:

  • spędzać tysiące godzin, by uczyć się analizy technicznej i tradingu...
  • ślęczeć tysiące godzin na szukaniu informacji, a potem na trade'owaniu
  • ryzykować gównianymi projektami

....Użyj wiedzy z mojego kursu.

Ode mnie dostaniesz perfekcyjnie przygotowaną listę moich pewniaków.

Podsumowując - Oto co otrzymasz w ramach kursu...

  • Starannie przygotowaną listę kryptowalut, które wg mnie przemnożą zainwestowane pieniądze co najmniej 50 razy.
  • Oszczędzisz móstwo czasu na naukę #2 - Spędziłem kilkaset godzin na analizie tych projektów. Ty nie musisz tego robić. Ale - gorąco Cię zachęcam do zapoznania się z projektami w które inwestujesz :)
  • Oszczędzisz mnóstwo kasy #3 - jednorazowy zakup tego kursu zwróci Ci się co najmniej kilkaset razy. Zamiast wydawać kasę na nietrafione projekty, zainwestujesz w pewniaki
  • Przepis na sukces #4 - Rok 2017 zweryfikował, że kolejny raz miałem rację. Myślę, że i w tym przypadku osoby które mi zaufają zarobią fortunę

100% gwarancji

Daję Ci 100% gwarancji, że wiedza zawarta w kursie została przeze mnie starannie przygotowana.

Nie mogę Ci natomiast zagwarantować zysku. Możesz zarobić kilka, kilkadziesiąt tysięcy procent, ale możesz również stracić 100% zainwestowanego kapitału.

Koszt kursu dzisiaj to....

tylko 1997 249 zł*

* cena ograniczona czasowo

Wszystkie informacje są szyfrowane i przesyłane
bez ryzyka przy użyciu GeoTrust EV SSL CA

Co konkretnie otrzymasz po zakupie?

Po zakupie otrzymasz dostęp do panelu szkoleniowego. W panelu znajdziesz kompletny kurs, z którego dowiesz się na co postawiłem w 2018 roku.

Dostęp do kursu dostajesz automatycznie po opłaceniu kursu. Uważam, że cena za tą wiedzę jest śmiesznie niska.

Dlatego postanowiłem udostępnić...

....tylko 2 szt kursu

Wraz z setnym sprzedanym egzemplarzem zamykam stronę i kończę sprzedaż.

Pamiętaj. Kto nie ryzykuje, nie pije szampana!!!!

Czas start!

Pozdrawiam,
Michał Mielniczuk

Copyright © 2018. Mich Investments LTD | Polityka Prywatności

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.