Jak w Kilka Chwil Stać Się Mistrzem Masternode
i Zarabiać Pasywnie na Kryptowalutach
z Dowolnego Miejsca na Świecie

Drogi Czytelniku,

Nazywam się Michał Mielniczuk. Od wielu lat zajmuję się biznesem. Od ponad 3 lat programami partnerskimi. A od ponad roku również kryptowalutami.

Mam tutaj na myśli zarabianie na kupnie i sprzedazy kryptowalut, oraz na ich kopaniu. A od jakiegoś czasu - również na Masternode.


Kryptowaluty to nieunikniona przyszłość, która obecnie jest na swoim początku, jak niegdyś lotnictwo, motoryzacja, komputery, internet, smartfony i wiele innych rewolucyjnych wynalazków, które diametralnie zmieniły nasze życie.

Dlatego z pełnym zainteresowaniem obserwowałem rozwój sytuacji na rynku i zdecydowałem na wejście w temat Masternode. Wylorzystałem swoje dotychcczasowe doświadczenia i wiedzę, by bardzo dynamicznie wejść w ten temat i cieszyć ponadprzeciętnym zyskiem jaki zapewnia wydobycie kryptowalut za pomocą MASTERNODE.

Czy Można Zostać Milionerem w Rok?

Być może słyszałeś historie różnych ludzi, którzy na początku rozwoju Bitcoina - pierwszej kryptowaluty - wykopywali nawet kilkaset sztuk Bitcoina dziennie. Dzisiaj niektórzy z nich są milionerami i nie muszą już pracować do końca życia. Z czasem kopanie Bitcoina opłacało się już tylko na specjalizowanych maszynach i przestało być dostępne dla zwykłych ludzi.

Dzisiaj historia się powtarza. Możesz zostać górnikiem i samodzielnie - nawet w domu wydobywać kryptowaluty nawet - bez składania czy kupowania koparek. Być może przegapiłeś moment w którym mogłeś zarobić na kopaniu Bitcoina, ale dzisiaj masz szansę to nadrobić.

Być może mówiłes sobie...gdybym wtedy wiedział.... Dzisiaj wiesz. Pytanie - co z tym zrobisz?

Kupił Nowe Lamborghini za $115

Jak to możliwe? To jedna z wielu historii Bitcoinowych milionerów. Kupił Bitcoiny w cenie $2,52 w sumie za $115 w 2011, by potem kupić za nie nowe Lamborghini.

Takich przykładów jest więcej.

Pieniądze od babci zainwestował w kryptowalutę. Dziś ten nastolatek jest milionerem

Erik Finman w 2011 r. otrzymał od babci 1 tys. dolarów. Pieniądze wydał na bitcoiny i zrobił na tym świetny interes. Przy okazji wygrał zakład z rodzicami.

W 2011 r., gdy miał 12 lat, dostał od babci 1 tys. dolarów. Kupił za nie bitcoiny. Wartość jednego wynosiła wówczas 12 dolarów. Obecnie nastolatek posiada 403 bitcoiny, licząc po cenie z 19.11.2017 ich wartość to 11.275.940 PLN. Tak ponad 11 mln złotych!

Dałbyś radę przeżyć za to do końca życia? ;)

Zapomniał o kupionych Bitcoinach. Teraz jest milionerem

Christopher Koch z Oslo za namową dziewczyny kupił Bitcoiny za 27 dolarów w 2009 roku. Zapomniał o nich na jakiś czas. W kwietniu 2017 roku zalogował się na swój portfel i przeżył szok. Za zysk kupił sobie luksusowe mieszkanie w jednej z najdroższych dzielnic w Oslo.

Takich historii jest więcej...

Takich historii jest mnóstwo. Zarówno o tych, którzy kupili mniej lub bardziej świadomie, i o wielu górnikach, którzy kopali i trzymali Bitcoiny. O wielu z nich nie usłyszymy, bo chcieli pozostać anonimowi.

Dzisaj możesz zrobić to samo kopiąc kryptowaluty alternatywne za pomocą węzłów Masternode. Możesz w przeciągu roku - dwóch lat zostać milionerem działając w sposób zaplanowany i bardzo świadomy.

Jak? Na wykorzystaniu potęgi Masternode....

Czyli alternatywnej metodzie kopania, która nie wymaga stawiania koparek i zużywania prądu. Dzisiaj cena wejścia jest niska, a kopanie łatwe. Możesz oczywiście kopać też Bitcoiny, ale nakład inwestycyjny byłby ogromny, a zyski nie tak spektakularne jak na Masternode.

Obecnie historia z masternode przypomina sytuację z kopaniem, jaką doświadczyłem w 2017 roku.

Jeden z przykładów z moich koparek z 2017 roku.

Kiedy zaczynałem kopać w lutym 2017 roku. Zysk z koparki wychodził mi około 350zł na miesiąc. Postanowiłem nie sprzedawać monet na bieżąco tylko trzymać do lepszej ceny. Po około 2 - 3 miesiącach kurs kopanej przeze mnie kryptowaluty wzrósł na tyle, że moja koparka zwróciła się w około 2 miesiące. Od tamtego czasu pracuje już na czysty zysk - dzięki któremu sfinansowałem budowę kolejnych koparek.

Realnie ze swoich pieniędzy sfinansowałem tylko pierwszą koparkę. Pozostałe zbudowałem za wykopane monety.

Ok. Przejdźmy do sedna.

Jak postawić Masternode, która zarabia dla Ciebie 24h na dobę

Bardzo prosto.

O ile wiesz co robisz :)

Bo, oczywiście jest to proste, jak ktoś Ci pokaże jak to zrobić. Wtedy możesz postawić jeden, drugi, trzeci, a potem kolejny i kolejny.

I wcale nie musisz wiedziec jak to zrobić!!!! Pokażę Ci jak podejść do tego biznesowo, bez "doktoryzowania się" z systemów operacyjnych typui LINUX na których stawia się masternody!!!

Tak. Masternode stawia się głównie na LINUXie, ale.... nie bój się. Nie będziesz musiał tego robić. W kursie pokażę Ci jak zlecić postawienie Masternode, by ktoś zrobił to za Ciebie całkowicie za darmo.

Oczywiście - możesz spróbować sam znaleźć wiedzę w internecie - powodzenia ;) Część wiedzy jest w ogóle niedostępna. Specjaliści od masternode niechętnie dzielą się swoją wiedzą. To jest dla nich biznes, a Ty będziesz dla nich konkurencją. Więc jak coś można znaleźć - to same banały.

Natomiast nie ma nigdzie kompleksowej wiedzy jak to zrobić od początku do końca.

Ale nie martw się - wszystko co jest potrzebne do uruchomienia Masternoda tanim kosztem, bez babrania się w kodzie - znajdziesz w moim kursie. Ty tylko zlecisz wykonanie roboty - i to za darmo, jak już wspomniałem.

Oszczędzisz dużo pieniędzy...

Dzięki mojej wiedzy oszczędzisz mnóstwo pieniędzy i nerwów.

Po pierwsze nie musisz się tego uczyć - pokażę Ci jak do tego podejść bisnesowo. Ty masz na tym zarabiać.

Po drugie - na każdym Masternodzie oszczędzisz 400zł. Przy 10 masternodach - robi się już 4.000zł oszczędności - a za to można sfinansować kolejne masternody!!!

Oto Co Mam Dla Ciebie

Wysokiej jakości komplenty kurs - Jak zostać mistrzem masternode!!!

Z kursu dowiesz się:

Jak Dobrać Komponenty

 • Jakie monety wybrać na Masternode
 • Jak kupić monety na Masternode?
 • Jak zainstalować portfel na komputerze?
 • Jak zadbać o bezpieczeństwo swoich monet.
 • Jak zlecić uruchomienie Masternode całkowicie za darmo

W 2017 zbudowałem kopalnię, która ciężko na mnie pracuje, kiedy ja wypoczywam na wakacjach ;)

W tym roku zamierzam wykorzystać moment, by Masternode "dorzuciły" się do moich wakacji :)

Ty również możesz to zrobić dzięki mojej wiedzy.

Ten kurs pomoże Ci zarobić na dopiero powstającej branży bez specjalnej wiedzy

Zamiast:

 • spędzać tysiące godzin, by uczyć się analizy technicznej i tradingu...
 • slęczeć tysiące godzin na szukaniu informacji jak uruchomić masternode, których i tak nie znajdziesz....
 • budować czy kupować koparki

....Użyj wiedzy z mojego kursu.

Ode mnie dostaniesz perfekcyjnie przygotowany kurs krok po kroku -  Jak zostać mistrzem Masternode, który zarabia dla Ciebie 24 godziny na dobę.

Podsumowując - Oto co otrzymasz w ramach kursu...

 • Kurs #1 - jakie monety wybrać. Jak zainstalowac portfel. Jak zadbać o jego bezpieczeństwo.
 • Oszczędzisz czas na naukę #2 - Pokażę Ci jak zlecić wykonanie masternode - za darmo. Oszczędzisz na każdym masternodzie 400zł. Na dodatek nie musisz sam się tego uczyć - oszczędzisz sobie czasu i nerwów.
 • Przepis na sukces #3 - Otrzymasz unikalne porady, które pozwolą Ci uzyskać maksimum zysków z tego biznesu.

Opinie

Ponieważ to jest nowy kurs - nie ma on jeszcze opinii. Zerknij natomiast na opinie z innych moich kursów. Niezależnie od tego jaki to kurs - zawsze mam 100% zadowolenia jego uczestników

To co pokazuję w kursach to zawsze wiedza praktyczna, na której również sam zarabiam. Również i tym razem. Dlatego....

...Poniżej zamieszczam kilka screenów z moich Masternodów

A tutaj jeszcze moje pierwsze zyski z 2017 roku z koparek. Pokazuję Ci to dlatego, że potencjał Masternode jest podobny - z tym, że jeszcze większy :)

18.181,70 PLN z jednej koparki w około 2 miesiące kopania

i 16.481,96 PLN z innej koparki w około 2 miesiące kopania

Czujesz to?

Ok. Więc jak szybko dostać się na mój kurs?....

100% gwarancji satysfakcji

Daję Ci 100% gwarancji, że wiedza zawarta w kursie działa.

Jeśli ta wiedza nie działa - zwracam Ci pieniądze za kurs.

....Żeby szybko dostać się na kurs i uruchomić swoje Masternode,
kliknij przycisk Zamawiam.

tylko 497 zł* 97zł

* cena jest ograniczona czasowo

Wszystkie informacje są szyfrowane i przesyłane
bez ryzyka przy użyciu GeoTrust EV SSL CA

Co konkretnie otrzymasz po zakupie?

Po zakupie otrzymasz dostęp do panelu szkoleniowego. W panelu znajdziesz kompletny kurs, z którego dowiesz się krok po kroku jak stać się mistrzem masternode i móc zarabiać pasywnie, bez spędzanai tysiąca godzin na nauce.

....tylko 1 szt kursu

Wraz z trzydziestym sprzedanym egzemplarzem zamykam stronę i kończę sprzedaż.

....kto pierwszy ten lepszy

Czas start!

Pozdrawiam,
Michał Mielniczuk

Copyright © 2017-2018. Mich Investments LTD | Polityka Prywatności

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.